Новини2014

Головна » Новини2014 » Новини2014   

  Новорічний карнавал пройшов у нашій школі 25 грудня. Чудову Новорічну казку побачили учні 1 - 6 класів. І не тільки побачили , а й прийняли активну участь у ній. Конкурси, хороводи навколо ялинки, новорічні пісні сподобалися всім учасникам цього дійства. А Дід Мороз і Снігуронька подарували всім учням школи новорічні подарунки, які люб'язно надало нам фермерське господарство " Чиста криниця", а саме Ковальчук Н.Г.

   Учні 7 - 11 класів разом із гостями подорожували Машиною часу по різним епохам. Запальні танці, веселі жарти та новорічні конкурси, що проводили ведучі та Дід Мороз із Снігуронькою надовго запам'ятаються всім.

Вітаємо всіх із Новим Роком. Нехай він буде мирним і щасливим!!!

 

 

Таке чудове свято провели учні - дев'ятикласники зі соїм класним керівником Носач О.Г. На сяті звучали пісні про Україну, повідомлення історикознавців, природознавців, лінгвістів, соціологів. Також була проведвна вікторина " Чи знаєте ви Україну?" та конкурс "Дерево мудрості". Хвилиною мовчання вшанували учні пам'ять загиблих Небесної сотні...

 

 

  28 листопада учні 5 класу здійснили незабутню подорож до планети " Добра". Посланці з цієї планети просили про допомогу і п'ятикласники радо допомогли їм знайти ключ - відгадку, що загубили інопланетяни. Веселі конкурси, змгання, інсценізації, пісня зробили подорож поміж зірок незабутньою. На останок діти відпустили в небо добрі вчинки, які написали на своїх намальованих крилах - долонях. А капітаном міжпланетного корабля був їх класний керівник Манчук О.Є.

 

 

27 листопада в школі відбулось традиційне свято для учнів 1- 5 класів " Посвята в козачата". Козацьку державу поповнили 10 школяриків першого класу.

 

 

 

З нагоди пам'яті жертв Голодомору 1932 - 33 рр.в школі пройшов тиждень пам'яті:    - проведені тематичні години " Ми пам'ятаємо", мітинг - реквієм " Пам'ятаємо і вшановуємо", пройшли виступи лекторської групи з повідомленнями

 

( керівник Задорожний В.П.)

 

 

Кожного року 9-го листопада

відзначається День  писемності.

У нашій школі відбувся виховний захід «Бережімо мову українську!» Ця подія залишила в пам'яті наших учнів неабиякі враження,так як вихованці середніх класів влаштували для молодших екскурс  у минуле(розповіли про Кирила, Мефодія,Нестора-Літописця), заспівали пісні про мову, висміяли в гуморесці «Кухлик» незнання  культури мови, а твором «Казка про всемогутню кому» - закликали до вивчення розділових знаків. Прозвучали вірші про мову,загадки,прислів'я,фразеологізми,відгадуючи які,діти отримали призи. Учасники свята проявили акторські здібності, артистичність, вміння виразно читати вірші.Захід приніс  велику кількість позитивних емоцій та заклик до того,що українську мову потрібно плекати,вивчати та оберігати,тому що без мови немає нації.