Новини

Головна » Новини   

День цивільного захисту в освітньому закладі

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня у ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Кисляк відбувся  День цивільного захисту.
   Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

     У цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини по класах.

      Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри,  реагувати на сигнали оповіщення ЦЗ.

Учитель Захисту України Невідомий Віталій Вікторович, продемонстрував надання першої медичної допомоги для старшокласників. Також провів контрольні завдання за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.

 День цивільного захисту під гаслом «Запобігти! Врятувати! Допомогти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

 

26.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

За доброю традицією з 19 по 23 квітня в нашому освітньому закладі, бібліотекарем Дронгаль Валентиною Іванівною проведено Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його завдання — заохочення дітей до читання, виховання в учнів любові до книги, культури читання, популяризація найкращих надбань української і світової літератури.

Напередодні тижня,  завдяки класним керівникам, які завжди готові до співпраці і відгукнулись на пропозиції бібліотекаря, було підготовлено і проведено ряд  заходів.

Цікаво  пройшла екскурсія-знайомство першокласників з бібліотекою під назвою «Царство книг».  Діти з цікавістю слухали розповідь про призначення абонементу та читального залу в бібліотеці, познайомились з її розділами. Дізнались про виникнення книги та книгодрукування, ознайомились з правилами користування книгою та бібліотекою, відгадували казкових героїв, назви казок, стали читачами бібліотеки.  Вдячна відвідувачам «книга пригостила першокласників смаколиками».

 Надзвичайно емоційно пройшов  літературно-художній конкурс в читацькому колі  «В гостях у казки" у 2 класі, на якому  оцінювалася  швидкість, охайність та творчий підхід  учнів до  своїх улюблених казкових  героїв.

З великим задоволенням школярі 3 класу слухали інформацію про  структуру книги на бібліотечному уроці «Книга – найкращий друг. Пізнай книгу».

Цікавим виявився творчий письмовий конкурс для учнів 8-х класів  «Кращий відгук на прочитану книгу», у якому учні виявили  знання з літератури  та свої  творчі здібності.

У 4 класі проведено майстер-клас із виготовлення закладок «В книжечку на згадку зробимо закладку».Працювала  книжкова лікарня під назвою  «Книзі – друге життя».

 Жвавий інтерес в учнів, особливо у старшокласників, викликала  літературна мозаїка «Книги – ювіляри року» та «Письменники-ювіляри квітня», яка познайомила школярів з творами класиків української та зарубіжної літератури.

У програмі тижня також відбулась  година спілкування з учнями 6 класу «Помічники у виборі книг», на якій школярі вчилися швидко орієнтуватися у бібліотеці і вибирати потрібні книги.

Крім заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека, з метою бережливого ставлення до підручників та художньої літератури, співпрацювала з центром учнівського самоврядування та організувала перевірку стану підручників в учнів школи «У кого підручникам краще живеться».

Протягом Тижня проводилась акція “Книга в дарунок шкільній бібліотеці”

Всі діти одержали задоволення від проведених заходів.

 

 

 

 

23.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний День Землі

Міжнародний День Землі

 

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.


22.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Якісна школа

Триває інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).
Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.
 
 

 

11.04.2021 | Aдмін | Читати далі

Набір учнів до 1-го класу

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ЗЗСО I-III ст. с. Кисляк оголошує набір учнів до 1-го класу на 2021/2022н.р.

01 квітня 2021 року - дата початку приймання заяв про зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти на 2021/2022 навчальний рік.

Наш заклад з задоволенням:

Ø  зустріне кожну дитину у своїх стінах;

Ø  створить умови для розвитку особистості шестирічного малюка, надасть йому допомогу і підтримку у випадку ускладнення в навчанні і спілкуванні з товаришами;

Ø  допоможе пережити тяжкий для майбутнього першокласника переломний період адаптації до шкільного побуту.

Ø  Наше завдання: пробудити, полегшити, розвивати внутрішні сили малюка, створити позитивний емоційний клімат в групі однолітків, в якій дитина розкриється, розквітне як особистість.

*      Для вступу до закладу батькам необхідно подати:
· копію свідоцтва про народження дитини;
· заяву на ім’я директора про зарахування дитини до першого класу;

·      копію ідентифікаційного коду;
· медичну довідку (№ 086-1/о, №063/о)

*      Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Ми сердечно вітаємо Вас і бажаємо, щоб Ваші сподівання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно і цікаво в нашому закладі.

 

01.04.2021 | Aдмін | Читати далі

ЗНО 2021

ЗНО 2021 відбудеться у заплановані терміни

Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. №1236, які ухвалив Кабінет Міністрів.

 Отже: 

  • пробне ЗНО відбудеться 10 квітня,
  • основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – з 21 травня до 15 червня,
  • додаткова сесія ЗНО – з 26 червня до 16 липня. 

 

01.04.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти