Новини

Головна » Новини   

Місячник знань правил безпеки життєдіяльності

  З метою проведення профілактичної роботи щодо попередження загибелі та       травмування дітей від різного роду надзвичайних ситуацій, навчання учнів правилам   безпечної поведінки, в СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк пройшов Місячник знань правил безпеки  життєдіяльності. Педагогами школи було проведено ряд заходів:

   1.Показ відеофільму з напряму цивільного захисту«Знати й розпізнавати небезпечні           знахідки»

 

   2.Випустили стінні газети, присвячені місячнику цивільного захисту. 

   3.Організована виставка літератури з питань цивільного захисту в  шкільній     бібліотеці. 

   4. Проведена  загальношкільна лінійка, де учитель предмета«Захист Вітчизни»   продемонстрував засоби захисту під час надзвичайних ситуацій. (25.09.17) 

   5. Відео«Дії у надзвичайних ситуаціях», «Служба порятунку 101», «Такі милі і такі     небезпечні»(про безпеку під час зустрічі зі свійськими та дикими тваринами»,   мультфільм«Уроки тітоньки сови» (вересень – жовтень)

6. Години спілкування« Надзвичайні ситуації, як їх запобігти?» (1-11кл) 

 

  7. Бесіди«Безпека в домі і на вулиці»,«Правила пожежної безпеки»(11кл), «Засоби   захисту органів дихання»(3 кл), «Отруйні та вибухонебезпечні речовини». (7 кл)

  8. Конкурс«Не жартуй з вогнем» (твори, 5 -11 кл )

  9. Оновлені стенди, куточки цивільного захисту. 

  У ході проведення заходів педагоги формували і закріплювали знання з пожежної безпеки    у школярів, формували навички як правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

 

 

 

 

22.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Шкільна бібліотека

 

       3 01 по 31 жовтня СЗШ І – ІІІ ст. с. Кисляк проходить Всеукраїнський місячник             шкільних бібліотек. Гасло місячника:  "Шкільна бібліотека  - за здоровий спосіб     життя".

     В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек з 17.10 по 20.10.2017 року було     проведено ряд   заходів:

          1)Анкетування«Здоровий спосіб життя» (6,7,8 кл)

         2)Виставка малюнків«Як вода джерельна будьмо здорові!» (2 -4 кл)

         3)Екскурсія у бібліотеку до стенду«За здоровий спосіб життя» (1 кл)

            

22.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Покрова

   У СЗШ І –ІІІ ст. с. Кисляк був запланований ряд заходів зі святкування Дня захисту України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Сюди входили:

1.Тематичні виховні години до Дня захисника України.  « Ми – нащадки славних козаків» 5-11 кл. 10-13.10.2017р. класні керівники 

2.Свято прийому в козачата «У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки…».   13.10.2017р., 1-5 кл. Шевчук О.А.  

     Щороку, вже традиційно на свято Покрови, у школі проходить посвята маленьких школярів у козачата. Тому святково прибрана зала, звучить урочиста музика. Присутні на святі діти, батьки, вчителі. На сцені юні козачата. Кошовий та писар (учні 11 класу) розповідали про традиції Запорізьких козаків.

     Першокласники попросились прийняти їх до козацького роду. Пожвавлення у свято вніс мультфільм « Запорозька Січ ». Цікаві були конкурси і вікторина.

      Діти зацікавлено спостерігали, як учні 1 класу відповідали на запитання та складали «розсипанки». Особливо всім сподобався конкурс «Забава кашоварів».

     Майбутні козачата дуже старалися, виразно читали вірші, дзвінко співали пісні. В залі була атмосфера урочистості.  

     3.Спортивна гра «Козацькі розваги».12.10.2017р., 6,7,8 кл. Невідомий В.В.

4. Робота лекторської групи: « Історія та причини створення УПА», «»Бойовий шлях УПА», «Видатні постаті УПА» (10.10, 12.10, 13.10.2017р.)

5.Перегляд фільму «УПА. Хроніка подій. Ціна перемоги.»,проведена Задорожним В.П. Під час перегляду якого завітав гість,учасник АТО – Площенко Сергій Миколайович. Він розповів багато цікавого про сучасні бойові дії,техніку, як перебував у Слов'янську.

Такі заходи сприяють патріотизму, розвивають національну самосвідомість, формують почуття гідності і любові до свого рідного краю, його традицій.Заходи були цікавими та розвивальними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.10.2017 | Aдмін | Читати далі

День художника.

      Розмальовує осінь - чарівниця різнокольровими фарбами листя дерев, кущів. Жовті, червоні, оранжеві, червоно-багряні опадають вони додолу. Виблискує кожен на сонці, як золота монета. Учні школи СЗШ І - ІІІ ст. с. Кисляк допомагали матінці- природі у копіткій праці, адже сьогодні(09.10.2017 р.) у школі проходив День художника під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Яубчик О.М. Ранок розпочався з флешмобу олівців, які ожили і рухалися під музику " Олівці- малівці".

Для наступного завдання учні отримали трафарети і яскраво прикрасили шкільні панелі осіннім листям. І тепер воно кружляє в осінньому танку не лише на вулиці. Попередньо дітям було оголошено про конкурс малюнка на вільну тему. Учні активно взяли участь, захищали роботи, давали назву. Переможцям був нанесений аквагрим на обличчя.

Завершився день переглядом відео з майстер-класу видатних художників. Діти дізналися багато нового про мистецтво та отримали позитивні  емоції від цікавих завдань.

 

 

 

09.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Тиждень милосердя

Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові.
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить у кожнім слові.

Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити.
 

Сьогодення потребує не лише добрих справ, а й милосердя, чуйності, толерантності, співчуття.  Саме такі якості намагаються виховувати в учнів СЗШ І –ІІІ ст. с. Кисляк  педагоги. Це стане для  дитини одним з головних уроків для отримання високого звання – “ЛЮДИНА”.В нашій школі з 02 по 06 жовтня  пройшов «Тиждень милосердя й доброти» під час якого були проведені наступні  заходи: виховні години «Милосердним будь!» (1 -11кл), конкурс плакатів «Доброта і    милосердя»;конкурс фото, малюнків, відеопрезентацій «Допоможи своїм меншим  друзям»»,благодійний ярмарок  (1-6 кл), кошти з  якого  підуть на допомогу воїнам АТО. Робота  загонів милосердя з операцією «Ветеран живе поруч». Добрі справи мають стати доброю  традицією, яку потрібно підтримувати і зробити кредом свого життя кожному громадянину  нашої Батьківщини. Не залишайтеся байдужими! Будьте добрими, милосердними! 

 

06.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Виставка " Між сакурою і калиною".

   3 жовтня  в нашій школі проходила виставка-конкурс  композицій, виробів з природного матеріалу, присвячена року Японії  в Україні «Між сакурою і калиною»

Проведення конкурсу передбачало:

§  оформлення виставки квітів,

§  сюжетних композицій з природних матеріалів,

§  малюнки, аплікації.

Умови конкурсу були наступні:

1.    Естетичність оформлення.

2.    Майстерність (вироби мають бути виконані власноруч).

3.    Оригінальність представлення композиції, творчий задум.

 

Участь у конкурсі взяли  учні початкових та середніх класів.

 Роботи: «Сад роздумів», «Сад каміння», ікебана «Фантазія», «Дружній народ», «Українські черепашки, які прямують до Японії», «Краса країн – краса рослин», «Знак країни головний – це тризубець золотий», «Вільна й сильна ця країна – це Японія єдина» вразили уявою, вмінням і наполегливістю. Доводилось диву дивуватись на що здатні наші діти, батьки та вчителі.

                Журі ходило від столу до столу, обираючи найкращих. Відзначили  роботи Горобця Артура, Кожухара Івана - 3 кл.,  Дорошенко Діани, Сідорової Дарії - 4 кл., Голубенка Ярослава  та колективні роботи другого класу на чолі з класним керівником Якубчик О. М.

 

 

03.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 «47» 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти