Новини

Головна » Новини   

Тиждень української мови...

  З 5 по 9 листопада у школі пройшов тиждень української мови та писемності. Учні школи взяли активну участь у різних заходах, які спланували та провели учителі української мови Турчин А. М. та Кальницька А.І. 

  У поетичному струмочку «Самостійна, незалежна і багата, і безмежна мова українська» учні 5 та 6 класу підготували виразне читання віршів про мову. Найкращими декламаторами стали Гладій Вікторія (5 клас) та Лівінська Анастасія (6 клас).

У 6 класі відбувся конкурс учнівських творів на тему «О мово моя рідна!». Найкращий твір написала Лівінська Анастасія.

Учні 9 класу взяли участь у інтелектуальній грі до Дня української писемності та мови «Мово українська, мово солов'їна!» Дві команди  дев'ятикласників змагались у декількох конкурсах: «Мовне асорті», «Редактор», «Милозвучність», «Скажи без затримки», «Алфавіт», «Склади прислів'я». Учні швидко та правильно відповідали на запитання вікторини, складали слова в алфавітному порядку, добирали антоніми та синоніми, відгадували загадки та прислів'я. Перемогу здобула команда дівчат «Барвінковий вінок».

9 листопада в Україні відзначається День писемності та мови, запроваджений у 1997 році Указом Президента. Традиційно у цей день українці пишуть диктант єдності. Учні школи також приєднались до цієї гарної традиції. Учні 5-9 класів написали диктант «Рідна мова».

До Дня писемності учні 7- 8 класів виготовили стінгазети, у яких розмістили цікаві факти про українську мову та писемність, вислови відомих українців про мову, інформацію про Нестора Літописця.

Для учнів 7-8 класів був проведений мовознавчий квест, у ході якого на різних зупинках школярі продемонстрували гарні знання з української мови. Результатом стала перемога дружби та позитивні емоції.

Тиждень української мови та писемності  ще раз переконав нас, що українська мова – це духовне багатство народу. Кожен українець повинен любити, поважати та вдосконалювати нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас. 

11.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Подорож до осіннього лісу

   З приходом осінньої пори в природі відбуваються зміни, не звернути увагу на які просто неможливо. Щоб помилуватися красою осені, ми вирушили до лісу, що розташовується недалеко від нашого села.

Наша невелика подорож із учнями 5, 6 класів та вчителями ОленоюАфанасіївною та Оксаною Олександрівною почалася 1 листопада вранці. В цей час природа тільки-но прокидається і готуєтьсяз устріти новий день. Погода видалася на славу: сонце вже розпустило свої грайливі промінчики на землю. Хоча сильного тепла ми вже не відчували, настрій від сонячного ранку був у всіх чудовий. Разом з нами раділа й природа.

Ліс, у який ми вирушили на осінню прогулянку, зустрів нас привітно. Від легкого осіннього вітерцю листя на деревах шелестіло. Було схоже, ніби ліс вітається з нами, запрошуючи в свої володіння. А тут ми помітили білку. Напевно, вона збирає запаси на зиму.

А ще працівники лісу познайомили нас з фазанами, які живуть в лісництві, їх там дуже-дуже багато. Також в величезному вольєрі живуть лосі і олені, але на жаль ми їх не побачили, мабуть злякалися гомінких дітей.

Повернувшись з осіннього лісу додому, ми вирішили зробити велике полотно із зібраного нами різнокольорового листя, але спочатку його потрібно засушити. Подорож до осіннього лісу нам дуже сподобалася.

 

06.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Робота на канікулах...

  Робота педагогічного колективу з учнями на осінніх канікулах була спрямована на підготовку учнів до ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад. Також працювали гуртки: «Вокальний», «Патріот»,  хімічний, правознавчий та математичний.

   В рамках екологічного проекту «Захід по  відновленню екосистеми на березі річки».

Екскурсія до осіннього лісу учнів 5 та 6 класів.

 

06.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день ООН

  Міжнародний день ООН в Україні відзначається 24 жовтня. Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН — документу, який описує всі цілі та напрями в роботі Організації Об'єднаних Націй. Україна серед перших держав підписала цей документ і ввійшла до групи засновників організації. Поглибити знання учнів про цей знаменний день змогли учні 9 класу ( класний керівник Манчук О.Є.), що провели  24 жовтня відкритий виховний захід для 7-10 класів.Основна мета заходу: виховувати повагу до історії та шанобливе ставлення до прав оточуючих, формувати потребу нести особистий вклад у збереження миру та творення добра на Землі.

06.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Тиждень початкових класів

      З 16 по 19 жовтня в школі проходив тиждень початкових класів.Тема тижня – «Художниця Осінь» (14 жовтня – День художника України).В перший день відбулась організаційна лінійка, на якій учні отримали план тижня з вказівками. А також відбувся творчий «Калиновий» захід. Де дітки переглянули відео «Калина – народний символ України». Оцінивши красу калини, взялися виготовляти сувенір «Калинова гілка» із кольорового солоного тіста.

Під час перерв вся початкова школа гралася в різні ігри

  

Наступного дня всі учні початкових класів були посвячені в художники. Третьокласники підготували відповідну поезію та виконали кілька музичних композицій. Всі дітки, щоб отримати звання «Художник», старанно малювали осінній пейзаж. По завершенню роботи, учасники отримали «Пам’ятки молодого художника» та символічні емблеми.

 

Третій день був сповнений неабиякими враженнями. Всі учні вирушили до лісу, щоб помилуватися картинами природи, які так яскраво  розмалювала Художниця Осінь. Перед походом всі повторили правила безпечної поведінки, перевірили харчові припаси і вирушили в подорож.Спершу крокували сільськими вулицями, далі сосновим бором, старою балкою… Перший привал організували біля Корчинського ставка. Найменші дітки вирішили повернутись – трішки втомились. А учні 2-4 класів вперто рухались до мети – великого лісу.

  

Ох і красиво у лісі! Височенні дерева, пухкий килим із опалого листя і…. «дощ» із яскравих листочків…Втомлені, проте сповнені враженнями, повернулися до школи.

 В останній день тижня учні декламували вірші про осінь. А також пройшла «Осіння вікторина».Дітки визначали, з яких дерев їм дали листочки, розгадували загадки про перелітних птахів, визначали осінні квіти, давали відповіді на питання, складали прислів’я про осінню погоду. Перемогу отримала команда «Золота осінь». Солодкі призи згладили незручні моменти.

Також проведено фотосесію «Осінній віночок»

Тиждень спланувала, організувала, спонсорувала  Якубчик О.М.

 

22.10.2018 | Aдмін | Читати далі

«Козацькі розваги»

14 жовтня відзначається День українського козацтва та День захисника України. 

16.10.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 «37» 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти