Новини

Головна » Новини   

Голодомор

       Не тільки в історії України, а й у світі мало знайдеться таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої та найблагадатнішої землі - України. . Голод — це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій. Сьогодні, коли від початку голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довговічного прокляття послане на голови катами. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам’ять про мільйони безневинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок. Учні нашої школи теж не залишились осторонь Дня пам'яті. У школі була проведена конференція, а учні старших класів дивилися та обговорювали фільми про голодомор, проводили уроки пам’яті.

  23 листопада відбувся виховний захід «Пам'ятаймо минуле  заради майбутнього…», присвячений пам’яті жертв Голодомору. Підготувала і провела захід педагог-організатор  Шевчук О. А. Діти вшанували пам’ять загиблих від геноциду українського народу, вчиненного тоталітарним сталінським режимом. Особливе враження на школярів справили фрагменти відеофільму зі  спогадами очевидців 1932-33 років. Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі.

Настоятель нашого храму  ієрей Костянтин відслужив молебінь. Закінчився захід покладанням квітів до Пам'ятного Хреста  померлим в ті страшні для України роки.

25.11.2018 | Aдмін | Читати далі

День Гідності та Свободи

    Шкільний бібліотекар Скрипник Оксана Василівна познайомила молодших школярів з друкованими та стендовими матеріалами, які містять інформацію про відзначення 21 листопада – Дня Гідності та Свободи.

  З метою донесення об’єктивної, правдивої інформації про революційні події 2004 року та Революцію Гідності, вшанування патріотизму учасників тих доленосних подій в житті українського народу у нашому загальноосвітньому закладі  21 листопада 2018 року був проведений «Круглий стіл» з учнями 9-10 класів. Під час обговорення учні нагадали про події кінця 2013 – початку 2014 року  з допомогою вчителя історії Задорожного Вадима Петровича.  Мукоїд Ярослава та Козовіт Назар виступили з питань причин та наслідків Революції Гідності. Учасники круглого столу мали можливість нагадати події з відео,  яке підготувала педагог-організатор Шевчук Олена Афанасіївна.

 Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих. Проведений захід сприяв формуванню національної самосвідомості учнів, громадянської позиції, вихованню громадянина-патріота України.

  Також пройшов конкурс малюнків на тему  «Ми проти війни!» 

21.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Тиждень іноземних мов

      З метою  підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в початковій школі   проводився тиждень англійської мови з 12.11 по 16.11 2018 року. В рамках тижня іноземних мов відбувалися такі заходи: Aerobic (музичні перерви); конкурс малюнків «Englishfairy-tales»; інтелектуально - розважальна програма «Whoknows English better» (розв’язування кросвордів,  ребусів,змагання команд). 

Конкурс на визначення найкращих зошитів.

Перегляд мультфільму англійською мовою.

 

Конкурс творів (5 клас) «Myhobby».

Конкурс найкращого читця англійських поезій.

Нагородження учасників тижня англійської мови.

З метою розвитку фонематичного слуху, навичок аудіювання та вдосконалення знань проводились музичні перерви в 1-4 класах. Під час перерв діти закріпили слова та рухи вивчених пісень та розучували нові.

Учні початкових класів прийняли участь у конкурсі найкращого читця англійських поезій де розвивали свої навички читання та мовлення англійською мовою.    

Діти удосконалювали свої мовленнєві здібності, вміння працювати самостійно та в команді при розв’язуванні кросвордів та ребусів (2-4 класи),у грі «WhoknowsEnglishbetter.»   

Учні 2-4 класів мали змогу продемонструвати свої старання у «Конкурсі на визначення найкращих зошитів».   Це стало мотивацією для інших школярів, щодо охайності та виконання всіх письмових завдань у зошитах.

Також учні 2 класів переглянули вже відомий їм мультфільм «ToysWillBeToys» англійською мовою, під час якого закріпити лексику по темі «Відпочинок і дозвілля. Іграшки».    

Всі учасники тижня були нагороджені заохочувальними призами та подяками. В цілому метою проведення тижня англійської мови було мотивувати учнів до старанного вивчення іноземної мови. Також візуалізувати необхідність знання іноземних мов . Залучаючи учнів до змагань та проведення заходів ми значно підвищили інтерес та, що найголовніше, позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Театральний тиждень

    Цікаво і весело минув тиждень театру в першокласників. Діти ніби відвідали  Київський театр ляльок, вчилися купувати квитки, шукати відповідні місця в залі, ознайомилися з правилами поведінки в театрі. Учні 1 класу протягом тижня дізнались про різні види театру: ляльковий, пальчиковий, театр тіней. Також отримали безліч вражень від лялькової вистави «Твори добро», яку презентували артисти з міста Луцьк.

   Підсумком тижня стала лялькова вистава «Рукавичка» у виконанні учнів 1 класу. Першокласники відчули себе справжніми артистами і приємно вразили всіх глядачів.

 

 

19.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Акція «Толерантність врятує світ»

З метою розширення знань учнів про моральні якості  в школі пройшла акція «Толерантність врятує світ». Учні вчилися оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій. Загальношкільні заходи спонукали до виконання загальнолюдських правил суспільного життя та сприяли усвідомленню того що добро слід починати із себе. Діти вчилися співчувати один одному та говорити теплі слова. Акція сприяла людяності, справедливості, щирості людської душі, прагненню доброзичливої атмосфери.

19.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках ІІ етапу з 12 по 16 листопада у нашому закладі загальної середньої освіти відбулася зустріч з Гудимою Наталією Миколаївною – старшим інспектором ювенальної превенції в м. Гайсин. Бесіда була спрямована на пропаганду безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, повторення правил дорожнього руху з учнями 5-10 класів.

     Конкурс на кращу соціальну рекламу з тематики БДР

  Найкращі роботи та буклети виготовили учні 5 класу

15.11.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 «36» 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти