Новини

Головна » Новини   

Тиждень права

У сучасних умовах розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні  значно зростає роль правової освіти і правового виховання населення, що викликана ускладненням економічних і політичних процесів, соціальних відносин. Без належних правових знань розвиток суспільства є неможливим.

 З 10-14 грудня 2018 р. в нашому освітньому закладі пройшов тиждень правових знань,  присвячений  Всеукраїнському тижню права. Він розпочався виступом лекторської групи учнів на правову тематику

Дев’ятикласники попрацювали на засіданні правознавчого гуртка.

За круглим столом було проведено бесіду на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх». Під час діалогу вчитель нагадав учням про їхню відповідальність, пояснив, що вона існує незалежно від них, дав зрозуміти, що нічого безкарно не проходить.

Цікавою  була  науково-практична конференція «Права людини в Україні» на визначення кращих знавців правових норм серед учнів 8-10 класів. Під час конференції учні поповнили знання про права та обов’язки, зрозуміли необхідність дотримання учнівських правил, навчились пояснювати та застосовувати основні поняття, аналізувати свою поведінку.

Основні заходи  тижня  правових  знань у нашій школі організув і провів вчитель історії та права  Задорожний Вадим Петрович.

14.12.2018 | Aдмін | Читати далі

Мої права

Учні початкових класів стали учасниками заходу «Мої права», який організувала та провела Дронгаль Валентина Іванівна разом зі своїми чотирикласниками. Метою заходу було донести до молодших глядачів  те, що права людини є основою майбутнього світу в якому панує свобода, справедливість і загальний мир. Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

14.12.2018 | Aдмін | Читати далі

Тиждень права

10 грудня – Всесвітній день прав людини

Цьому дню була присвячена виховна година у 8 класі. Учні розширили свої знання про права людини та громадянина. Обговорили питання людської гідності, свободи особистості, міжособистісних стосунків у дусі толерантності, дружби, миролюбності, доброти.

Під час бесіди з учнями приділялась увага важливості знанням про права особистості. Кожний із нас має зна­ти, на що має право і що зобов'язаний виконувати.

 

10.12.2018 | Aдмін | Читати далі

Біологічний калейдоскоп

      У нашій школі з 26.11 по 03.12.   відбувся тиждень біології.

 В понеділок  на загальношкільній лінійці  було оголошено план роботи. Наступного дня, у вівторок,  учні 5-6 класів переглянули усний журнал «Екзотичні фрукти». Вони  поглибили свої знання  про різноманіття плодів, особливості їх будови та поширення. Головною метою заходу було пробудження в учнів пізнавального інтересу до ботаніки, як науки. Журнал «Екзотичні фрукти» поглибив прагнення до здорового способу життя, акцентував увагу на важливості фруктів в денному раціоні для повноцінного харчування.

 

З метою  виховання  любові до тварин та ставлення до них, як до вірних друзів відбулася вікторина «Тварини – все про все» для учнів 6-8 класів. Діти поглибили знання  про особливості життєдіяльності та поширення тварин,  вдосконалювали навички креативного мислення, вміння швидко приймати рішення та працювати в команді.

В середу учениці  6  класу Альбіна та  Ангеліна Сухіни представили свої міні-проекти «Незвичайні рослини». Діти спробували виступати перед аудиторією, розвивали навички роботи з інтернет-джерелами, пропагували любов до природи та бережливе ставлення до рослинного світу.

Серед учнів 7 – 9 класів відбувся диспут «Чи треба охороняти тварин, які не мають господарської цінності  для людини?».  Під час диспуту учні вчилися вести аргументовану дискусію, толерантно ставитись до думок інших учнів, розвивали вміння висловлювати свою думку, вирішували проблемні питання.  Наскрізною лінією заходу було націлення  дітей на збереження природи рідної країни, заохочення учнів відноситись до природного оточення як до найбільшого скарбу.

 Учні переглянули усний журнал «Міцний імунітет – запорука здоров’я», який ознайомив з основними способами зміцнення імунітету в зимовий період. Журнал привернув увагу дітей на тісний зв'язок між станом здоров’я та успіхами в навчанні, адже тільки здоровий організм може ефективно виконувати роботу та навчатись, здоровий організм – це бадьорість та гарний настрій.

 

В цей день також відбулась еко–гра «Зелена Планета» для учнів старшої школи (9-10 кл). Під час гри учні зрозуміли, що головною запорукою щасливого майбуття для людства є невиснажливе природокористування та збалансований розвиток.

Чимало вражень отримали учні від перегляду усного журналу «Цікаві факти з життя тварин» (5-7 клас). Діти відповідали на запитання про особливості будови та життєдіяльності тварин, їм було досить цікаво спостерігати за поведінкою тварин з різних куточків світу.

 Останнім заходом тижня був усний журнал «Лайфхаки навчання – з точки зору психології» для учнів 6-10 класу. Переглянувши відео про 12 способів покращення  роботи мозку учні обговорили кожен метод та його ефективність. Діти пропонували друзям свої власні прийоми покращення роботи мозку та ділились досвідом. Разом дійшли висновку, що кожен спробує використовувати  два–три способи, які йому більш до вподоби.

Учні з нетерпінням чекають понеділка, бо в цей день відбудеться підбиття підсумків тижня та нагородження переможців солодкими призами.

  

02.12.2018 | Aдмін | Читати далі

День пожежної безпеки

         З метою забезпечення протипожежного режиму адміністрацією школи в 2018 – 2019 н.р. створено добровільну пожежну дружину, призначено відповідальних осіб за пожежну безпеку  приміщень школи.

Згідно плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації та плану роботи школи було розроблено план евакуації учнів у разі виникнення пожежі  та  оповіщено учасників освітнього процесу, що встановлюють обов’язки і дії працівників на випадок виникнення пожежі.

   Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 29 листопада пройшов  День пожежної безпеки.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

29.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Учись у дружбі жити

         27 листопада в нашому загальноосвітньому закладі, учні  5 класу разом з класним керівником Шевчук Оленою Афанасіївною провели відкритий виховний захід про дружбу. Під час проведення були використані: прислів’я, показані сценки, пісні. На закріплення отриманих знань ‒ тест «Чи гарний ти друг?» для всіх присутніх.

Метою заходу було вчити учнів правильно і мудро поводити себе в колективі однокласників, жити між собою у дружбі й мирі. Розвивати вміння спілкуватися, розуміти і поважати думку інших. Виховувати почуття обов’язку, толерантності.

28.11.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 «35» 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти