Новини

Головна » Новини   

Екологічна операція «Зимуючий птах»

   Під час проведення тижня українських зимових обрядів у нашій школі пройшла природоохоронна операція «Зимуючий птах», в якій з великим заохоченням прийняли участь учні початкової школи. З великою любов’ю та бажанням допомогти птахам прогодуватися,  учні 1-го класу (класний керівник Решетнікова Г.Л.) створили з допомогою батьків та своїми рученятами годівниці та наповнили їх зерном. Діти проявили свою любов до маленьких пернатих друзів у виготовленні цікавих годівниць із різного матеріалу (дерева, пластика,тощо), та продемонстрували вивішуючи на деревах власноруч створені пташині годівниці.

22.01.2019 | Aдмін | Читати далі

СВЯТЕ ВОДОХРЕЩА

   З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. 19 січня у нашій школі відбувся виховний захід «Світле свято Водохреща»

Мета заходу –  поглибити знання дітей про свято Водохреща, звичаї, обряди, традиції пов’язані з циклом Різдвяних свят.  Учні 1-5 класів дізналися, як святкували це свято наші прапрадіди. Лунали гарні привітання зі святом. А ще діти з захватом  подивились повчальні, пізнавальні мультиплікаційні фільми про народження Ісуса та Святе Водохреща. В цей же день   відбулась виставка-конкурс різдвяної атрибутики «В хату входить коляда». Переможцями стали:  Козовіт Назар (9кл., «Різдвяна Зірка»), Дорошенко Діана (5 кл. «Ангел») та колективна робота3 класу  - «Вертеп».

Ми вітаємо всіх з Хрещенням Господнім! Свято хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Зі святом, світлим і чистим Водохрещем! 

 

18.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Річниця затвердження гімну України.

Річниця затвердження гімну України: найяскравіші версії головної пісні.

Згідно плану виховної роботи 15 січня в нашому освітньому закладі в звязку із затвердженням в цей день Верховною Радою Державного Гімну України був проведений захід спрямований на  популяризацію державних символів України, виховання поваги до них у суспільстві.

Захід спрямований на виховання в учнів шанобливого ставлення до державних символів України.  Було переглянуто документальний фільм пізнавального змісту про історичне походження головної  пісні країни. 

   

 

По завершенню перегляду всіма учнями школи був виконаний Гімн під керівництвом вчителя музичного мистецтва Шевчук О.А. 

 

 

 

Обов'язкове виконання учнями, педагогічними працівниками Державного Гімну України є під час проведення загальношкільних лінійок, підняття Державного Прапора України на початку та наприкінці кожного навчального року і під час всіх урочистих заходів.

 

15.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Тренінг для батьків 1 класу

     Джерелом людського життя є сім’я. Саме там дитина починає пізнавати навколишній світ, у який прийшла. Саме в сім’ї формуються характер, світогляд дитини, її моральні орієнтири, естетичні смаки тощо. Батьки, як найперші вихователі, можуть зробити для щастя свого сина чи доньки значно більше, ніж будь-хто. Сьогодні, вчитель початкових класів НУШ Решетнікова Галина Леонтіївна,  зібрала батьків на батьківські збори, щоб поговорити на важливу та цікаву тему, як знайти ключі до трепетних і ніжних дитячих сердець.Тема тренінгу : «Пять шляхів до серця дитини ».

   1.Знайомство з учасниками.Вправа «Сімейне коло»

Мета: познайомити учасників та з’ясувати їхні очікування, сприяти згуртованості групи та створення комфортної атмосфери для успішної роботи.Прийняття правил роботи в групі «Правила сімейного кола» 

  2. Дотик – перший шлях  до серця дитини 

      Вправа “Класифікуємо доторкання”

     Вправа “Приголуб мене”

 3.Заохочення – другий шлях до серця дитини

    Вправа “Заміни вимогу на прохання”

  4.“Час, проведений разом із дитиною – третій шлях до її серця”

 5.Подарунок – як шлях до серця дитини

6. Допомога – 5 шлях до серця дитини.

Хочеться висловити подяку за участь у тренінгу батькам. Як це не дивно звучить, дитину треба любити! Любити за те, що вона є, любити для того, щоб вона змогла відчути до себе з боку батьків найгуманніші, найлюдяніші почуття – ніжність, турботу, лагідність, душевне тепло. Любіть своїх діток і вони виправдають всі ваші сподівання!

                                                           Заступник директора школи з НВР                                                                                         Носач О.Г.

04.01.2019 | Aдмін | Читати далі

Новорічні свята

         Новий рік – магічний час, коли збуваються найсміливіші  бажання. Кожен із нас чекає чогось позитивного, чарівного та безтурботного. Святкова передноворічна атмосфера панувала в нашій школі впродовж всього тижня перед зимовими канікулами.26 грудня в нашій школі відбувся новорічний ранок для учнів 1-5 класів та дошкільнят. Також в цей день був проведений і новорічний вечір для 6-10 класів. У святково прибраній залі, біля новорічної ялинки, зібралися учні, вчителі, батьки. Ведучою свята була Шевчук Олена Афанасіївна, яка й оголосила про прихід Нового року. Не залишалися осторонь і Дід Мороз із Снігуронькою. По закінченні свята вони роздали подарунки всім учням школи. Діти отримали велике задоволення, пройнялися святковим настроєм на всі зимові канікули. Дякуємо всім, хто допоміг зробити свято дітям: ФГ «Чиста криниця» с. Кисляк -  нашим місцевим спонсорам Ковальчукам Сергію Михайловичу та Наталії Григорівні, Карбівській сільській раді, управлінню освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА за солодкі подарунки дітям, а ДП «Гайсинському лісгоспу» -  за новорічну ялинку.ФГ «Чиста криниця», Карбівській сільській раді, управлінню освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА за солодкі подарунки дітям.Усім ми хочем побажати добра й здоров ‘я в кожну хату, хай біда всіх оминає, щомиті радість осяває. З наступаючим Новим роком!

 

27.12.2018 | Aдмін | Читати далі

Свято Миколая

    Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків. День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим  та незгасаючим вогнем любові до ближнього.У цей день серед учнів молодших  класів  в нашій загальноосвітній школі пройшло довгоочікуване свято Святого Миколая.

   Ведуча свята Шевчук Олена Афанасіївна розповіла присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих, учасники вокального гуртка виконали Псалми.

 Школярі готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи  свої вірші та пісні. У кінці свята всі учні отримали солодкі подарунки від настоятеля  храму с. Кисляк  ієрея Констянтина.

 

 

18.12.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти