Новини

Головна » Новини   

Романтична пара

     15 лютого у школі учнями 9 класу( класний керівник Манчук О.Є.) проведено вечір старшокласників «Романтична пара». Цікаві  конкурси і розваги захоплювали глядачів, а талановиті виступи Козовіта  Н.,Єльцова Д.та Іщенка А. справили незабутні враження.

 

21.02.2019 | Aдмін | Читати далі

У нашій пам'яті вони назавжди залишились

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати учні школи підготували захід "У нашій пам'яті вони назавжди залишились", приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Школярі декламували сучасні вірші, в яких звучали слова боротьби української нації за волю та рівність, переглянули відеоматеріали,  які дали можливість дітям відчути героїчний дух всіх подій, що відбувалися на Майдані. 

 

20.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Стрітення

15  лютого у школі пройшло  народознавче свято Стрітення, яке підготували п'ятикласники на чолі з класним керівником  Шевчук Оленою Афанасіївною.

 

В Кисляцькій диво-школі

у люті та морозні дні

вітають свято пречудове:

стрітенську зустріч Зим-весни.

Вже «жайворонки» прилетіли,

Несуть вони добро усім,

Спекли їх господині вмілі,

Якими повниться наш дім.

Нехай Зима у нашім краї

Ще на санчатах роз’їжджає,

Та в душах теплиться весна,

Спішить, крокує вже вона.

Їй щиро двері відчиняйте,

Весну-красну  закликайте.

Бо  з весною в рідний край

Йде наш майбутній урожай!

Народознавче  свято Стрітення дивовижне: інколи по-зимовому сніжне, інколи  по-весняному тепле і сонячне! Це відчуття зимової прохолоди і передчуття весняного тепла.  І так щороку цього дня (15 лютого) ми спостерігаємо боротьбу Зими та Весни і намагаємося кожного разу  фіксувати  нові дійства природи. Цьогоріч класна родина п'ятикласників підготувала  ціле театральне дійство на сцені, наші артисти зіграли  п’єсу «Як Зима з Літом зустрілися». І звичайно помирилися. Основна ідея свята заключалася в гармонійному існуванні природи і людини, дружби, миру та злагоди. Господині свята: Зима і Літо пригощали усіх смачною випічкою «жайворонками», учні співали  веснянок, танцювали гаївки, інсценували заклички діток до птахів, до тепла, на заході був представлений цікавий пізнавальний матеріал: народознавчі легенди, прикмети, пов’язані із цим днем. 

Учні, вчителі та гості, це учні 1-4 класів отримали безліч позитивних емоцій та сподівання на теплу весну і хороший врожай!

 

18.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Проліски надії

   Щорічно  в районі проходить фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії». Наші творчі діти гідно представляють школу в цьому конкурсі. Ось і цьогоріч в районному  конкурсі солістів-вокалістів та читців  “Зіркова мрія – 2019”, який проходив в районному будинку школяра , свої таланти представляли Невідома Маргаріта, Козовіт Назар в номінації «вокал» та  Лактіонова Каріна  – в номінації «художнє читання», де Назар отримав II місце, а Маргаріта – III місце. Це гарний результат!

12 лютого пройшов відбірковий районний етап фестивалю  колективів «Проліски надії – 2019 ». До уваги журі учнівським колективом нашої школи були представлені твори: «Боже, яка краса» у виконанні тріо Невідомої Маргаріти, Лівінського Олександра та Дорошенко Діани, «Є на світі одна країна» - у виконанні дуету Козовіта Назара та Мукоїд Ярослави, ансамбль християнського гуртка представив пісню «Спи Ісусе, спи». Завершився наш виступ дуже чуттєвою ніжною піснею «А де любов», яку виконали Коханчук Анастасія, Лактіонова Каріна, Мукоїд Ярослава та Невідома Маргаріта.

Журі підкреслили  емоційне, ніжне  виконання творів та естетичний вигляд наших колективів, за який ми дякуєм батькам наших конкурсантів. 

13.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень хімії.

    У нашій школі відбувся тиждень хімії ( 04.02 - 08.02), з метою активізації пізнавальної активності учнів школи та популяризації хімії, як науки серед старшокласників. 

10.02.2019 | Aдмін | Читати далі

День безпечного Інтернету

05.02 в школі пройшов позакласний захід в з інформатики у формі конференції на тему «День безпечного Інтернету» ( учитель Манчук О.Є.). 

Мета заходу: ознайомлення з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі; формування навичок правильного реагування на небезпеку мережі; формування культури поведінки в Інтернеті; розвиток інформаційної культури, здатності аналізувати, узагальнювати, робити висновки; виховувати бажання дотримуватися правил особистої безпеки. 

 

06.02.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 «32» 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти