Новини

Головна » Новини   

205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

 

Традиційно на початку березня Україна вшановує пам'ять Великого Українця, тому і в нашій школі відбулися заходи з нагоди відзначення  Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета.

 

12.03.2019 | Aдмін | Читати далі

8 Березня

  

  07 березня в нашому освітньому закладі відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.   
    Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
  
Наші учні подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусів, сестричок, учителів, техпрацівниць. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.
  По закінченню концерту директор школи Мигидюк Олександр Дмитрович привітав всіх жінок та дівчат з наступаючим Міжнародним днем захисту прав жінок та побажав весняного настрою.

 

07.03.2019 | Aдмін | Читати далі

Світ дитячих захоплень

З метою сприяння всебічному розвитку учнів на власному прикладі та прикладі їхніх батьків,  бажання розвивати свою особистість шляхом розвитку своїх захоплень в рамках тижня профорієнтації була проведена виставка учнівських виробів та визначено захоплення дітей нашого освітнього закладу. Цей захід сприяв розвитку бажань мати свої захоплення, розширювати їх кількість.

Найактивнішими виявилися учні 2, 3,4,5,6,9 класів. Основні види захоплень, які були представлені: спортивні, художньо-естетичні, творчі.

 

 Кожен учень має різні смаки і захоплення. Корисні захоплення зміцнюють здоров’я, переростають у професію.

Також нашими гостями були випускники, які проводили профорієнтацію.

 

28.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Спортивні досягнення

Учні нашої школи є активними учасниками районних спортивних змагань. Завдячуючи  вчителю фізичної культури Невідомому Віталію Вікторовичу були підготовлені юні спортсмени.

Призові місця вибороли наші тенісисти: Іщенко Андрій та Лактіонова Карина - учні 10 класу які зайняли І  командне місце серед шкіл району.

 

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту і Положення про VІ юнацькі спортивні ігри Гайсинського району відбулися змагання з баскетболу 3х3.

 19 лютого в спортивному залі №1 ДЮСШ змагалися хлопці середньої вікової групи (9 команд). Після попередніх ігор в трьох підгрупах переможці груп розіграли призові місця. За результатами фінальних ігор І місце виборола команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк у складі: Кирилюка Романа, Козовіта Назара, Єльцова Даніїла і Слободянюка Михайла.

 

27.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Вибір професії, або завдання з багатьма невідомими

У рамках проведення Тижня профорієнтації класним керівником 10 класу Задорожним В. П. проведено відкриту виховну годину «Вибір професії, або завдання з багатьма невідомими».  Метою виховної години було ознайомити учнів із особливостями деяких професій, підготувати школярів до вибору майбутньої професії, пояснити, які чинники впливають на вибір майбутньої професії.

Під час заняття учні актуалізували проблеми успішного вибору професії та змогли продіагностувати особисті здібності та схильності до професій за допомогою тестів. Десятикласники підготували повідомлення про професії, які планують обрати та намагались переконати однокласників у правильності свого вибору, добираючи цікаві та переконливі аргументи.

Правильний вибір навчального закладу і майбутньої професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів .Висновком виховної години стали слова Конфуція: «Оберіть собі роботу по душі, і вам не доведеться працювати жодного дня в своєму житті». 

27.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день рідної мови

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.
Ліна Костенко


Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.  Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову.
Минуло багато років. Аж у жовтні 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО було запроваджено Міжнародний День рідної мови як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. Починаючи з 21 лютого 2000 року, цей день відзначають і в Україні.
 
 Учні 5 класу взяли участь у грі-вікторині «Ніжна мова калинова – знань нових міцна основа». Пʼятикласники переглянули відеофрагмент, який ознайомив з історією свята, а потім продемонстрували свої знання у різних конкурсах гри: «Розминка», «Скажи без затримки», «Правописні лабіринти», «Абетка», «Розірване прислівʼя», «Склади літери». Перемогу здобула команда «Переможці», яка лише на 1 бал випередила команду «Розумники».


З метою повторення, узагальнення знань учнів з української мови, розвитку логічного мислення, пам’яті, уваги, виховання любові до рідної мови для учнів 9 класу було проведено гру «Юний мовознавець». Учні  відповіли на запитання різних категорій:  «Фонетика», «Лексикологія», «Морфологія», «Синтаксис», «Пунктуація». Найбільшу кількість балів здобули Козовіт Н., Кирилюк Р. та Мукоїд Я.

Учні 8 та 9 класів мали можливість перевірити свою грамотність та написали диктант «Мова – духовне надбання народу».


Знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.
 
  
  

24.02.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 «31» 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти