Новини

Головна » Новини   

День захисника України!

10 та 11 жовтня в нашій школі  проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях. Класні керівники 1-4 класів  провели спортивно-розважальну гру «Козацькі забави». Виховні години «В єдності наша сила», «Ми нащадки козацького роду», «»Богунова звитяга міста над Бугом», «Полковник Іван Богун – військово-політичний діяч України», «Вінниччина – край козацької слави».

Під час свята мужності та відваги учні мали можливість переглянути документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії, презентацію до Дня захисника «Україна – мати. Вмій її захищати». Під час презентації було прослідковано історію виникнення Свята захисника Вітчизни, демонструвалися сторінки про збройні сили України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих земляків в зоні АТО. Акцент був зроблений на зростання патріотизму в сучасному суспільстві та необхідності отримання освіти з метою стати повноцінними громадянами своєї країни.

 

13.10.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень математики в школі

З 07 по 11 жовтня в нашій школі відбувся тиждень математики. Кожного дня учні були задіяні у конкурсах та змаганнях.

Мета проведення тижня: поглибити знання та інтерес учнів до математики; виховувати пізнавальну актив­ність учнів, активну позицію в навчанні та житті; сприяти розвитку математичної культури уч­нів; розвивати логічне мислення. 

Перший день тижня розпочався з виконання завдань І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

08 листопада  проведена вікторина знавців математики між учнями 7-8 класів «Математична сторінка здоров’я». 

У середу -  вікторина «Найрозумніший» серед учнів 6 класу.

11 жовтня – «Поле чудес» серед учнів 9-11 класів.  

Найактивніші  учасниками отримали подяку від вчителя математики Пастушенка Вадима Олександровича.


13.10.2019 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

   Відпрацьовано дії учнів, постійного складу школи при виникненні надзвичайних ситуацій, укриття у сховищі за сигналом «Увага всім!» при відповідальності Начальника ЦЗ школи та Начальника штабу ЦЗ. Випущена стінгазета: «Небезпеки сучасного життя». Пройшла виставка дитячих робіт з висвітленням знань з основ безпеки життєдіяльності.Класні керівники 1-11 класів протягом тижня проводили години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Природні загрози».  

  

      

  

 

 

 

13.10.2019 | Aдмін | Читати далі

День вчителя

Поміж багатьох свят у календарі  є день , коли у вчителів особливо піднесений і радісний настрій. 4 жовтня - день, коли наша школа замайоріла осінніми квітами і посмішками школярів та педагогів.  У святково прибраній залі відбувся святковий концерт з нагоди Дня учителя, який  підготувало учнівське самоврядування. Лунали щирі привітання від школярів, теплі слова вдячності за щоденну працю та підтримку. Гарного настрою додали веселі пісні та запальні танці.

Працівники школи щиро подякували учням за подарований настрій гучними оплесками.

 

 

04.10.2019 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський день бібліотек

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства.З нагоди цього дня 30 вересня бібліотекар Дронгаль Валентина Іванівна провела бібліотечний урок з учнями початкових класів.

Діти дізналися, що книга – одне з найбільших див, створених людиною, ознайомились з новими надходженнями художньої літератури, прослухали урок-пораду «Книжка – духовна та матеріальна цінність», взяли  участь в акції «Бережи книгу».Учні із задоволенням взяли активну участь у конкурсах: «Відгадування казки за уривком», «Загадки про казки», «Хто швидше?», «Швидкісний потяг». За уважність, спритність та  гарні знання отримали солодкі подарунки.Гарним підсумком заходу став перегляд відео фрагменту «Історія виникнення книг».

02.10.2019 | Aдмін | Читати далі

День туризму в школі

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління.З огляду на це 27 вересня в школі  проведений «День туризму» для  учнів 1-4 класів, який організовала вчитель початкових класів Бордя Наталія Миколаївна. «День туризму» проводився у формі змагань між збірними командами. Обравши капітанів та давши назви командам,  «Мисливці» та «Сокіл» розпочали змагання з туристично-краєзнавчої вікторини «Коротко про туризм». Протягом гри були проведені конкурси: «Єрудит», «Збір рюкзака»,  естафета «Змійка», «Біг парами з повітряною кулькою», «Впіймай м’яч», «Приготування кулішу»,  «Біг у мішках». Команди працювали на кмітливість та швидкість. Кращими виявилась команда «Мисливці».Дітям захід дуже сподобався, адже вони весело провели час. 

27.09.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти