Новини

Головна » Новини   

День Захисника України

Напередодні Дня Захисника України, 13 жовтня класний керівник  Бордя Наталія Миколаївна з учнями 4 класу провела відкриту виховну годину «Козацькі розваги», яка була проведена з метою сприяння патріотичному  вихованню та популяризації фізичної культури та спорту. У формі гри учні поглибили знання про козацтво та дружбу, проявили свою спритність та витривалість, винахідливість та кмітливість. Учні отримали позитивні емоції та приємні враження.

14.10.2020 | Aдмін | Читати далі

День захисника України

 З 9 по 13 жовтня  у  школі  проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.Протягом тижня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду». Постійно діяла виставка плакатів «Україна у моєму серці». Учні школи долучилися до акції «Зі святом, дорогі захисники»

 Також учні мали можливість переглянути як художні, так і документальні відеоматеріали про подвиги захисників України, історичні факти становлення української армії, а в 3,4 класі педагогом організатором Шевчук О. А. проведено мультивікторину «Як козаки по сіль ходили» 

 А самоврядування школи на чолі з президентом Коханчук Анастасією привітали вчителів чоловіків зі  святом та побажали міцного здоров'я, справжньої чоловічої мудрості, палкого кохан­ня.


 

 

13.10.2020 | Aдмін | Читати далі

День вчителя!

Немає завдання більш благородного, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і більш необхідна для суспільства - Вчитель.

Всім, що становить основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. У цей святковий день від усього серця бажаємо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях!

Немає вчителя без учнів. А це означає, що сьогоднішнє свято не тільки педагогів, але і всіх, хто вчився і вчиться. У школі навчалися всі: наші дідусі та бабусі, мами і татусі. Це означає, що День вчителя - всенародне свято. Тому привітаймо всіх, хто коли-небудь входив до класної кімнати для того, щоб навчитися чомусь новому. І найголовніше,  привітаймо тих, кому і зараз це вдається робити день у день.

У цей день учнівське самоврядування на чолі з президентом школи Коханчук Анастасією приготували відео вітання, яке подарувало чудовий настрій та незабутні враження.

До вітання з професійним святом приєднався сільський голова Бендус Олександр Вікторович та побажав педагогам добра і щастя, благополуччя і терпіння, міцного здоров'я та здійснення мрій!

 

Дорогі вчителі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя!

Учителю наш! На життєвій дорозі
Хай щастя завжди супроводжує Вас,
Хай радість чекає уже на порозі,
Хай всі починання у добрий лиш час.
В день вчителя ми
Вам вклоняємось низько,
І щире спасибі ми кажемо
Вам,
Душею
Ви з нами, Ви поряд, Ви близько,
Знання
Ви і серце даруєте нам!

 

 

 

 

05.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський День бібліотек

Указом Президента України від 14 травня 1998 року 30 вересня оголошено Всеукраїнським Днем бібліотек. До цього свята 30 вересня в нашій школі було проведено захід «Книжковий вернісаж".

  Мета: формування потреби в щоденному читанні, виховання бережливого ставлення до книги. Учні 5 класу здійснили уявну подорож де  презентували свої улюблені книги, знайомилися з новинками літератури. Захід провела бібліотекар школи Дронгаль Валентина Іванівна. 

30.09.2020 | Aдмін | Читати далі

ДО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

У всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.
Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має винятковий досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань. 

 

30.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Вибори Президента учнівського самоврядування

З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, , виховання у підлітків активної життєвої позиції, стало традицією проведення у СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк навчально-ділової гри «Вибори Президента учнівського самоврядування».
14
вересня гра стартувала. Заяви на участь подали 3 учні 8-10-х класів: Коханчук Анастасія, Лівінська Анастасія, Кравченко Аліна.30.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти