Новини

Головна » Новини   

Всесвітній день доброти

13 листопада – Всесвітній день доброти.Учні СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кисляк долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту. Наші учні мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили,кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно.

14.11.2020 | Aдмін | Читати далі

До ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Мова – це неоцінний божественний дар, який має людина. Від народження звуки мови супроводжують нас. Щоденно ми  використовуємо мову для спілкування. Світ ми також пізнаємо через мову, бо в ній накопичено досвід попередніх поколінь. І хто ж, як не ми, діти, маємо її любити, берегти і шанувати, нести у віки, передавати наступним поколінням, плекати, збагачувати, вшановувати.

 

10.11.2020 | Aдмін | Читати далі

Дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів

Дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів 

     Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2020 року № 462, на виконання рішення районної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року (протокол № 53), згідно з листом відділу освіти  Гайсинської  районної  державної  адміністрації  від 30 жовтня 2020 року  № 01-07/1005  у СЗШ  І-ІІІ  ступенів с.Кисляк  запроваджено  з  02  листопада  2020 року:

— дистанційне навчання для здобувачів освіти 5-11 класів;

— очне навчання у звичайному режимі для здобувачів освіти 1-4 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.

Вчителі-предметники й учні працюють згідно розкладу уроків та графіка дзвінків. Зв’язок з учнями 5-11 класів проходить через соціальну мережу Viber, у якій класні керівники створили групи для учнів та батьків. Вчителі-предметники використовують Viber-групи для повідомлення посилань на відеозустрічі, для перегляду відеопрезентацій, відео з каналу YouTube,повідомлення  завдань на урок та домашніх завдань.

Для спілкування з учнями в онлайн-режимі вчителі використовують платформи  Googlе Meet, Zoom, Googlе Classroom, а освітні проєкти «На Урок» , «Всеосвіта» допомагають здійснити перевірку знань учнів.

 

Робота проходить злагоджено, всі учні беруть участь в освітньому процесі. 

09.11.2020 | Aдмін | Читати далі

ПАМ'ЯТКА ПРО COVID-19!

Коронавірус

 

·            Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання різного ступеню тяжкості: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

·            Захворювання, яке викликав новий коронавірус, називається COVID-19.

  Симптоми:

У людини, інфікованої 2019-nCoV, розвивається респіраторне захворювання різної тяжкості із такими основними симптомами:

-          гарячка;

-          кашель;

-          задишка (ускладнене дихання).

Симптоми можуть проявитися через 2–14 днів після зараження новим коронавірусом. У багатьох пацієнтів 2019-nCoV спричиняє запалення обох легень.

За рекомендацією ВООЗ, термін спостереження за особами, які контактували з пацієнтами з підтвердженою інфекцією, становить 14 днів. 

·         Чи є ліки від захворювання, викликаного новим коронавірусом?

Наразі рекомендованих лікарських засобів, призначених для профілактики чи лікування інфекції, не існує. Пацієнтам надається симптоматичне лікування. Найкращий спосіб запобігти зараженню — уникнути впливу цього вірусу.

·         Як передається захворювання?

·         Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м. 

·         Переважає контактний шлях зараження

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого. 

·         Хто є групою ризику?

Перебіг хвороби залежить від імунітету людини

·         Варто  дотримуватись простих правил захисту себе і людей навколо.

·         Якщо маєте симптоми гострої респіраторної інфекції, аби запобігти зараженню інших:

·         Часто і ретельно мийте руки водою і милом протягом щонайменше 20-30 секунд, адже від якості миття залежить ваша безпека, а також людей навколо.

·         Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям. Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму

·         Уникайте дотиків до свого обличчя. Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота

·         Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ. З тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра

·         залишайтеся вдома, якщо захворіли

·         уникайте тісного контакту з іншими людьми

·         прикривайте рот і ніс серветкою під час кашлю і чхання, а опісля ретельно мийте руки

·         регулярно провітрюйте приміщення та дезінфікуйте поверхні

·         будьте на зв’язку зі своїм сімейним лікарем

·         використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати) у публічних місцях.

під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки.

          

 

08.11.2020 | Aдмін | Читати далі

Тиждень трудового навчання

Відповідно до річного плану з 12.10 по 16.10. 2020 року в нашій  школі проходив Тиждень трудового навчання під девізом : 

« Не махай на все рукою, не лінуйся, учись.

Бо, чого навчишся в школі, знадобиться ще колись!»

 

28.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Виховна година у 10 класі "Як не стати жертвою торгівлі людьми"

 

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Виховна година «Як не стати жертвою торгівлі людьми»

16 жовтня в школі класним керівником Пастушенком Вадимом Олександровичем з учнями 10 класу було проведено виховну годину з профілактики торгівлі людьми «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

Метою заходу було інформувати про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

16.10.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 375


Всі новини

Контакти