Новини

Головна » Новини   

Cвято “Останнього дзвоника”.

Школа! Школа! Це будні і свято.
Це уроки цікаві й весь світ!
Рідна школа — це друзів багато.
Це дитинства і юності цвіт!
Ось і наблизився до логічного закінчення незвичний навчальний рік. 11.06.2021  ми відзначаємо свято “Останнього дзвоника”. Кожен класний керівник проводить зустріч з учнями.Випускники ідуть в останній раз на свій останній урок, а далі — вручення свідоцтв, здача ЗНО, правильний вибір життєвої дороги…

Дорогі наші випускники! Дай вам Боже добра і щастя на життєвому шляху, світлих і радісних доріг, незрадливої долі. Хай щастить вам на великій дорозі самотійного життя!

Упродовж дня від вчителів  учні отримували подяки та привітнання з завершенням  навчального року,  побажали гарного літнього відпочинку.

В останній шкільний день урочисті та хвилюючі моменти нашого свята відбулось нагородження та відзначення найталановитіших, найобдарованіших здобувачів освіти. Нагороди відмінникам навчання вручив директор закладу освіти Мигидюк Олександр Дмитрович.Висловлюємо слова вдячності голові фермерського господарства «Чиста криниця» Ковальчуку Сергію Михайловичу за грошові премії здобувачам освіти за високі досягнення в навчанні.

 Продовження тексту новини11.06.2021 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини

Контакти