Новини

Головна » Новини   

День учителя

      День вчителя в Україні святкується в першу неділю жовтня. У цей день на честь вчителів  звучать  не тільки самі добрі слова і подяки, але й проводяться урочисті заходи.

 В нашій школі він  проходить по-особливому. Із самого ранку учні школи вразили педагогічний колектив «танцювальним флешмобом», всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій. 

За шкільною традицією  День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі  проводили старшокласники.Вони спробували себе в ролі і викладачів, і вихователів.
І от, нарешті, пролунав дзвінок  для святкового концерту. Вчителі зайняли свої місця в залі і свято  почалося.

 Концерт, готували учні 8,9 та 10 класів  разом з допомогою батьків. Особливу подяку хочемо висловити від педагогічного коллективу: Козовіт Ользі Миколаївні ( хореографу, матері дев’ятикласника Козовіта Назара), Президенту учнівського самоврядування  Михайлюк Марії, Прем'єр - міністру  Коханчук Анастасії та всьому діючому складу Кабінету Міністрів школи. І наостанок, всіх присутніх та веранів працівників освіти привітали: директор школи Мигидюк Олександр Дмитрович,  заступник директора школи з НВР Носач Олеся Григорівна.Продовження тексту новини08.10.2018 | Aдмін

Вернутись назад