Новини

Головна » Новини   

День Святого Миколая.

          Напередодні Дня Святого Миколая (18.12.17) учні, що відвідують гурток,під керівництвом отця Костянтина вирушили в благодійну подорож до с. Рахни та НВК: спецшколи-інтернат с. Кисляк з святковим концертом та чудовими подарунками.

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Відбулося воно і в СЗШ І – ІІІ ст. с. Кисляк для учнів початкової  школи. Діти чекали на свого покровителя, доброго Духа:писали листи,малювали малюнки,виготовляли паперових різдвяних янголів,читали книжечку «Всі,всі, всі…». 

 

 

   Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.
      На свято кожна дитина підготувала вірш, пісеньку, а допомагали їм у цьому класні керівники Наркевич Н.А. (1кл), Якубчик О.М.( 2кл),
Дронгаль В.І.(3 кл), Решетнікова Г.Л.(4 кл). 

     За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Щиру вдячність складаємо священику отцю Костянтину за подарунки  і благословення усіх на добрі справи. 
      Продовження тексту новини25.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад